Hizmetlerimiz
Deniz Havacılık hizmet alanları
  Yedek Parça Tedarik ve Uçak Bakım Hizmetleri
Deniz Havacılık 20 yılı aşkın havacılık tecrübesi ile askeri, sivil ve sportif amaçlı hava araçları için küresel çapta yedek parça tedarikçisidir. Ekibimiz, OEM, PMA ve OH yedek parçada kaliteli, güvenilir ve rekabetçi fiyatlarla hizmetinizdedir. Avrupa ve Amerika kıtalarında mevcut ofisleri ile ile en hızlı ve ucuz tedarik hizmeti sağlamaktadır.

Şirket Tedarikçi Kodu : NCAGE TF506
  Anı Uçakları Taşıma ve Montaj İşleri
Uçak Mühendisliği konusunda en üst seviyeye hakim ekibi ile Deniz Havacılık dünyada ve ülkemizde bulunan bir çok kullanıma uygunluğunu kaybetmiş, antika veya tarihi öneme sahip uçağı restore etmiş ve bütün organizasyonu sağlayarak gerekli mercilerin kullanımına hazır hale getirmiştir. Türkiye'de yapılan örneklerden bazılarına aşağıda ki linklerden ulaşabilirsiniz.


Havacılık Parkına ilk Türk Sivil uçağının üç boyutlu resmi yapılıyor !


Emekliye Ayrılan Uçak Deniz Havacılık ile taşındı.
  Fun Flight
Uzun yıllar, Çek Cumhuriyeti, Polonya vb. Avrupa ülkelerinde bir çok Uçuş Klübü ve Okullara danışmanlık ve teknik hizmet veren Deniz Havacılık, 2016 yılı itibari ile Türkiye'de Aerobatic uçuşları gerçekleştirmektedir. Turizm ve Eğlence sektörüne yeni bir soluk getiren FUN FLIGHT Türkiye'de ilk kez Deniz Havacılık tarafından turizme açılmış bir enstrümandır.


Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Özel Jet & Helikopter Kiralama Hizmetleri
Deniz Havacılık başlıca faaliyet alanı olan yedek parça ve onarım dışında özel jet servisleriyle müşterilerine 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır. Ayrıca yolcu ve kargo uçakları da kiralayan Deniz Havacılık, özel jet ve helikopter kiralama konusunda en hızlı servis, güvenilirlik ve uygun fiyat politikası ile ilerlemektedir.
  Planör Yedek Parça ve Uçak Bakım Hizmetleri
Firmamız bünyesinde 100'den fazla model ve tipte planörlere yedek parça ve bakım hizmeti sağlamaktadır. Bununla birlikte sportif amaçlı hava araçlarının uçuş ve seyrüsefer aletleri konusunda tamir ve kalibrasyon hizmeti vermekteyiz.

Deniz Havacılık Anonim Şirketi, The Glider Factory Jezow Türkiye Distribütörü ve Yetkili Temsilcisidir.