Filomuz
Deniz Havacılık başlıca faaliyet alanı olan yedek parça ve uçak bakım dışında özel jet servisleriyle müşterilerine 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır. Ayrıca yolcu ve kargo uçakları da kiralayan Deniz Havacılık, özel jet ve helikopter kiralama konusunda en hızlı servis, güvenilirlik ve uygun fiyat politikası ile ilerlemektedir.
  LEGACY 600
Yolcu Kapasitesi : 13
Azami Hız : 834 KM/H
Max Menzil : 6390 KM
Motor: 2 X Rolls Royce AE3007/A1E turbofan


Legacy 600, birbirinden yapısal olarak ayrılmış üç adet yolcu kabinine sahip özel bir jettir. Büyük kabin hacmi, geniş imkanlara sahip mutfağı, uçuş esnasında da girilebilen büyük bagaj bölümü ve yolcu ünitelerindeki konfora yönelik detaylarıyla yolcu mutluluğu açısından filomuzun en iddialı uçaklarından biridir.


Bunun yanı sıra, iç dizaynında yapılabilen değişiklikler ile de siz değerli yolcularımızın istek ve arzusuna göre her uçuşta yatak odası vb. farklı konfigürasyonlar ile uçuşlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
  GULFSTREAM 450
Yolcu Kapasitesi : 12-19 ( Konfigürasyona Bağlı )
Azami Hız : 935 KM/H
Max Menzil : 8060 KM
Motor: 2 X Rolls Royce TAY611-8C turbofan


Gulfstream 450, Gulfstream Aerospace şirketi tarafından geliştirilen ve üretilen bir süper-orta boy özel jet modelimizdir. Gerek tasarımı gerekse iç yapısı sayesinde avantaj sağlayan Gulfstream 450 gezi organizasyonu gibi seyahatlerde de sıklıkla müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.


Modelin, kendi klasmanında oldukça popüler olması ve 2005 yılından bu yana piyasada yer alması önemli bir avantaj sağladığı gibi, Gulfstream 450 yolcu kapasitesi sayısı 19'a kadar çıkabildiğinden dolayı kalabalık aileler ve gruplar için tercih sebebidir.
  FALCON 7X
Yolcu Kapasitesi : 14
Azami Hız : 595 kt.
Max Menzil : 5950 nm
Motor: 3 X Pratt & Whitney Canada PW307A


Dassault Falcon 7X, 21. yüzyıl kriterlerine sahip inanılmaz bir iş jetidir. Bunun yanı sıra, iç dizaynında yapılabilen değişiklikler ile de siz değerli yolcularımızın istek ve arzusuna göre her uçuşta yatak odası vb. farklı konfigürasyonlar ile uçuşlarımızı gerçekleştirmekteyiz.


Aynı zamanda 7X, görkemli olduğu kadar zarif ve seyahatiniz boyunca işlerinizin bölünmemesini sağlayan, fısıltıdan daha sessiz kabinlere sahiptir. 14 VIP Koltuk, 2 Adet divan, 2 Adet konsol masa, 1 Adet elektrikli yemek masası, 3 Boyutlu İnteraktif Harita, BLU RAY Çalar, 2 Tuvalet gibi özelliklere sahiptir.
  FALCON 900 LX
Yolcu Kapasitesi : 14
Azami Hız : 406 kt.
Max Menzil : 4750 NM
Motor: 3 X Honeywell TFE731-60 turbofan


Dassault Falcon 900 LX ile, New York’tan Moskova’ya, Paris’ten Pekin’e, Bombay’dan Londra’ya, Dubai’den Tokyo’ya yakıt ikmali yapmadan hiç durmadan uçabilirsiniz, Bunun yanı sıra, iç dizaynında yapılabilen değişiklikler ile de siz değerli yolcularımızın istek ve arzusuna göre her uçuşta yatak odası vb. farklı konfigürasyonlar ile uçuşlarımızı gerçekleştirmekteyiz.


Aynı zamanda 900 LX, görkemli olduğu kadar zarif ve seyahatiniz boyunca işlerinizin bölünmemesini sağlayan, fısıltıdan daha sessiz kabinlere sahiptir. 14 VIP Koltuk, 2 Adet divan, 2 Adet konsol masa, 1 Adet elektrikli yemek masası, 3 Boyutlu İnteraktif Harita, BLU RAY Çalar, 2 Tuvalet gibi özelliklere sahiptir.
  CESSNA CARAVAN WIPLINE 8750
Yolcu Kapasitesi : 8
Azami Hız : 325 km/h
Max Menzil : 820 NM
Motor: Pratt and Whitney motor


Tek motorlu turboprop uçakların atası olarak bilinen Cessna Caravan/Grand Caravan 675 beygir Pratt and Whitney motorunun güç ve otoritesine sahiptir.


CESSNA CARAVAN WIPLINE 8750 ile İSTANBUL - BODRUM, İSTANBUL - MARMARİS, İSTANBUL - ÇEŞME, ANTALYA - GİRNE ( KIBRIS) gibi bir çok farklı deniz üstü rotalarda seyahatinizi gerçekleştirmekteyiz. Türkiye deniz uçağı ihtiyacının büyük bir kısmını amfibik olan bu uçaklardan karşılamaktayız.
  AW-139 HELICOPTER
Yolcu Kapasitesi : 6
Azami Hız : 165 kts
Max Menzil : 455 NM
Motor: 2 X Pratt & Whitney PT6C-67C


Yakıt ikmali yapmadan sınıfının en uzun süre havada kalabilen helikopteri. Yüksek irtifada sabit durma. Honeywell Primus Epic elektronik sistemler ve büyük ekranlar, dijital elektronik motor kontrolü (FADEC), 4 eksenli dijital otomatik pilot, düşük sarsıntı düzeyi, amortisörlü iniş takımı. Zeminden yüksekliği nedeniyle iniş ve binişlerde VIP kişilerin emniyetini üst düzeyde sağlıyor.


AW139 Helikopteri performans, hız, uçuş menzili,yolcu kabin alanı genişliği ve uçuş konforu bakımından, orta boy çift motorlu helikopterlerin hepsinden üstün özelliklere sahiptir. 2 pilot, maksimum 8 yolcu taşıma kapasitesine sahip AW139 helikopteri; her şeyin en iyisini isteyenlerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
  CESSNA 337 SKY MASTER
Yolcu Kapasitesi : 5
Azami Hız : 173 kts
Max Menzil : 920 NM
Motor: 2 x 210 HP Continental IO-360-C


CESSNA 337 SKYMASTER çift motorlu çok konforlu ve yüksek stabiliteye sahip kısa mesafelerde kullanılabilecek en iyi uçaklardan biridir.


İSTANBUL - BODRUM, İSTANBUL - MARMARİS, İSTANBUL - ÇEŞME, ANTALYA - GİRNE (KIBRIS), TRABZON - VAN, GAZİANTEP - ANTALYA gibi bir çok farklı rotalarda seyahatinizi gerçekleştirmekteyiz.